Planuojant renginius profesionalumas ne šiaip pageidautinas, o būtinas

renginys

Antraštė skamba konstatuojamai. Gal net griežtokai. Bet veikiausiai ne per griežtai. Juk akivaizdu, kad planuojant renginius profesionalumas iš tiesų svarbus, iš tiesų duodantis naudos. O kitais žodžiais tariant… na, jis tiesiog būtinas. Jo pageidaujama, apie jį kalbama, jo netgi reikalaujama. Ir tai natūralu, mat nesinori visko „sumauti“. Stengiamasi, kad viskas būtų kuo puikiausiai. Kad „puiku“ taptų realybe, prodiusavimo, videoįrangos ir kitais klausimais galite kontaktuoti su Videoprojektai.lt.

Priežastys ir argumentai

Niekas, organizuodamas renginį, nenori, kad žiūrovai vėliau sakytų „tai bent sumautai buvo“. Jei sukatės šioje srityje, nenorėtumėte, kad rezultatas būtų prastas.

Yra ne viena priežastis, kuri kartu tampa ir argumentu, bandant nusakyti, kodėl gi tas profesionalumas toks reikšmingas.

  1. Sutaupoma laiko. Tai, kam tektų paskirti ištisas valandas ar dienas, atliekama kur kas sparčiau.
  2. Sutaupoma nervų. Tai, kas taptų tarsi klaidžiojimu labirinte ar priverstų mestelti vieną kitą riebesnį žodį, su profesionalų pagalba atliekama kuo sklandžiau.
  3. Sutaupoma pinigų. Sakoma, kad skūpus moka du kartus. Dar derėtų pridurti, jog bandymas viską atlikti patiems irgi neretai pavirsta dvigubomis išlaidomis. Kad taip nenutiktų, iš karto pravartu susisiekti su specialistais, reikiamoje srityje dirbančiais kokybiškai ir atsakingai. Rasti galite čia: https://www.videoprojektai.lt/.
  4. Ir procesas, ir rezultatas sklandus. Apie tai jau užsiminta antrajame punkte. Tačiau šiame punkte vertėtų pabrėžti ir kitą dalyką – mažesnę riziką, žinojimą, kad viskas bus gerai, kad viskas atitiks aukštus standartus.
  5. Kalbant apie planavimą ir organizavimą neabejotinai atsiranda dar vienas svarbus aspektas. Tai situacijos įvertinimas. Pavyzdžiui, gali būti, kad specialistas patars vienur daryti kiek kitaip, nei buvo planuota iš anksto; ir paaiškės, kad šioks toks posūkis iš tiesų reikalingas ir vertas dėmesio.

Ką byloja liaudies išmintis

Neretai žinių šaltiniu tampa liaudies išmintis. Veikiau ne žinių, ne kokių dalykų apie mokslus ar visatą, o pamokymų šaltiniu. O mokytis nuolat yra ką. Kaip sakoma, geriausia, kai tai daroma iš svetimų klaidų… O jei, pavyzdžiui, priešakyje laukia koncertas, apskritai nesinorėtų, kad kokių klaidų pasitaikytų.

Liaudies išmintis byloja daug dalykų. Tikrai esate girdėję, kaip visokios patarlės, frazės yra vadinamos išminties perlais. Tokių perlų atrandame ir kasdienybėje, semiamės iš to, ką yra sukaupę senoliai. Ir nors gyvenimas nemenkai pasikeitęs, vis dėlto daugybė tiesų lieko tokios aktualios, kad lengva nustebti. Pavyzdžiui, šiame straipsnyje jau minėjome, kad skūpus moka du kartus. Šis posakis atsirado ir paplito ne pernai ir ne prieš kelerius metus. Gal jis ir nėra senas kaip pasaulis, tačiau turi nepaprasto aktualumo. Tokio aktualumo, kuris nepaiso nei srities, nei tematikos.

Ką bendra turi skūpumas ir, tarkime, konferencijos organizavimas? Oi, bendro netgi labai daug! Štai, pavyzdžiui, yra du pasirinkimai: pigesnės ir brangesnės patalpos. Jei nusprendžiama rinktis pigesnes neįvertinus tam tikrų neigiamų aspektų, vėliau gali tekti pasigailėti ir pripažinti, kad brangesnis variantas būtų buvęs kur kas geresnis. Panašiai galima šnekėti ir apie skirtį tarp „darysiu pats“ ir „kreipsiuosi į profesionalus“. Kaip liaudies išmintis teigia, ir šaukštas deguto sugadina statinę medaus. Šiuo atveju kaip pavyzdį pasitelktume scenarijaus rašymą. Kai jį rašo profesionalus scenaristas, visuma pavyksta kuo puikiausiai, o jei darbo imamasi neužtikrintai, tikėtina palikti nekokių, silpnų vietų.

Apibendrinimas

Iš viso straipsnio galima daryti du apibendrinimus:

  1. Planuojant ir organizuojant renginius profesionalumas ne šiaip pageidautinas. Jis būtinas. Juk taip suderinama daug aktualių dalykų, leidžiančių ir procesą sklandžiau kontroliuoti, ir rezultatu puikius džiaugtis.
  2. Liaudies išminties perlai dirbant itin taiklūs.

Renginių organizavimas Klaipėdoje

Kaip suorganizuoti tokį įmonės renginį, kad visi sakytų „Vau“?.. Padarykite tai Klaipėdoje. Nesvarbu, ar esate iš Vilniaus, Kauno, Šilalės ar Pakruojo – Klaipėda ne taip jau toli. Renginių organizavimas Klaipėdoje yra aukščiausio lygio todėl net neabejokite – tai puiki galimybė aplankyti uostamiestį su savo kolegomis.

renginiu organizavimas klaipedoje

Įmonės renginiai paprastai organizuojami gruodį (Kalėdiniai) ir vasarą. Vasaros renginiai yra skirti įmonės darbuotojams, tarpusavio supratimui gerinti. Kalėdinis renginys – pusiau oficialus, nes jo metu paskelbiama įmonės veiklos ataskaita, apdovanojami geriausi darbuotojai, pranešama apie pasikeitimus darbo procesuose, vadovybėje. Kadangi lauke oras būna neprognozuojamas, dėl to labai ilgai ten likti nesinori. O pobūvių salėje vykstantys renginiai gali tapti monotoniški, panašūs į vestuves, tik be jaunikio ir jaunosios.

Visai kita kalba – vasarą vykstantys kolektyvo stiprinimo renginiai. Čia vyrauja neoficiali aplinka, kartais vykstama į tokius renginius ir su šeimomis. Klaipėda – puikiausias variantas. Ir štai kodėl:

  1. Pajūris. Labai svarbu bent kartą įkvėpti gaivaus ir sūraus Baltijos jūros oro. Tai preliudija atostogoms, be to, sveika plaučiams.
  2. Pramogos laivu. Klaipėda ir visas pajūris tuo ir dėkingas, kad galima paplaukioti laivu. Yra ne vienas pobūviams pritaikytas laivas, kuris gali vos per kelias valandas visus švenčiančius nugabenti į Nidą. Tai labai smagi pramoga.
  3. Nuostabi gamta. Nesinori sumenkinti Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos ir Suvalkijos, tačiau pajūrio gamta irgi yra nuostabi ir įdomi, tad atsiplėšti nuo miško ir ežero tikrai nepakenks niekam.

Renginių organizavimas Klaipėdoje yra pakankamai gera dovana visiems įmonės darbuotojams kartą per metus.

Problemos su transportu? Autobuso nuoma nėra labai brangus malonumas, tad pasiekti Klaipėda galima gana greitai ir linksmai, jei tik autobuse kas nors padeda sukurti šventinę atmosferą.

Klaipėdoje renginius organizuoja tikri profesionalai. Juk Klaipėda turi savo Jūros šventę su daugybe mažų renginukų. Tai itin didelis iššūkis organizatoriams, kurie praeina tikrą renginių organizavimo mokyklą. Pasisėmę patirties dideliuose renginiuose, klaipėdiškiai renginių vedėjai mielai imasi didelių ir sudėtingų renginių įmonėms ištisus metus.

Reikia renginių lietuvių ar rusų kalba? Ne problema. Klaipėdoje nemažai rusų tautybės žmonių tad rusiškai moka visi kuo puikiausiai – komunikacijos problemų tikrai nekils.

Pradėkite organizuoti įmonės renginius žiemą, nelaukite paskutinės minutės, juk gerų organizatorių nėra daug.