SPA  erdvė – tiek fiziniam, tiek moraliniam poilsiui

spa

Kartais gyvenime dienos pasidaro labai pilkos ir tai yra visiškai natūralu, juk daugelis mūsų kiekvieną dieną dirba darbus, kurie ne visada mums patinka, tad rasti laiko sau ir tuo pačiu poilsiui yra paprasčiausiai būtina.

Puikus pasirinkimas yra SPA erdvė, kurią galima rasti Argo-trakai.lt. Tai vieta, kur specialistai Jumis pilnai pasirūpins, tad atsipalaidavimas bus maksimalus. Svarbiausia, kad ne tik kūnui, tačiau taip pat ir sielai, o pastarajai dažniausiai reikia kur kas daugiau poilsio nei galima būtų pagalvoti.

SPA erdvė gali būti labai įvairi, tad ieškomai Jums labiausiai tinkamos – turėtumėte skirti laiko smulkmenoms, akcentų derinimui, galiausiai, skirti daugiau laiko ir konkrečios vietos pasirinkimui, kuri galiausiai gali būti išbandoma ne vieną kartą. Svarbiausia atsiminti, kad dažniausiai darbo dienomis tokio tipo pramogoms kainuoja kur kas pigiau, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie bando taupyti, tačiau taip pat tikisi kokybė. Savaitgaliais paslaugos yra kur kas brangesnės.

Taip pat SP erdvėse dažniausiai siūlomos labai įvairios atsipalaidavimo procedūros, tad šiuo atveju Jums siūlome nebijoti išbandyti visiškai naujus dalykus, kadangi tai Jums gali padėti kur kas geriau pasijausti ir tuo pačiu dažniausiai po procedūrų žmogus kur kas gražiau atrodo. O gražesnė išvaizda suteikia kur kas daugiau pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu padeda drąsiau imti gyvenimą į savo vėžes. Štai kartais reikia tiek mažai, kad žmogus galėtų vėl gerai jaustis ir sugrįžtų jo gyvenimo motyvacija kažką veikti.

Svarbiausia, kad mėgautis gyvenimo malonumais ir tuo pačiu skirti sau kuo daugiau dėmesio reikia kiekvieną dieną ir blogiausia, kai paprasčiausiai žmogus jaučiasi pavargęs bei nelaimingas, tačiau neskiria sau laiko. Tuomet dažniausiai kiekviena diena tampa fiziškai sunki bei psichologiškai varginanti, o pasirodo, kad reikia tiek mažai, kad pavyktų nusimesti viso gyvenimo vargelius vien tik gero vieno SPA pagalba.

Leiskite sau kuo daugiau liesėtis, kuo daugiau pramogauti, galiausiai, bent jau kartą per porą mėnesių išbandyti SPA malonumus, kurie Jums leis atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek emociškai.

 

 

Trakai – vieta kurioje ne tik pajusite Lietuvos didikų dvasią bet ir puikiai pailsėsite

trakai

Į Trakus lankytojai traukia ne tik apžiūrėti Trakų pilies, bet ir pasigrožėti nepaprastai gražia gamta ir pailsėti. Šio miesto apylinkės lankytojus lepina gamtos grožiu, švariais ežerais ir puikiais paplūdimiais. Pasigrožėti gamta bei išskirtine architektūra atvyksta ne tik lietuvaičiai, bet ir užsienio svečiai.

Istorija. Pirmieji žmonių veiklos įrodymai Trakų apylinkėse randami iš akmens amžiaus. Čia rasta akmens amžiaus gyvenviečių bei apeigų vietų liekanų. Šio miesto klestėjimo laikas buvo Viduramžiai, tai buvo vienas mėgstamiausių Lietuvos valdovų miestų. Pirmasis miestas pastatytas dar 14 a. pradžioje, dabar vadinamas Senaisiais Trakais. Šiame mieste gyvena apie 7000 gyventojų. Trakai ir jų apylinkės 1991 metais buvo paskelbti Trakų istoriniu nacionaliniu parku.

Trakų salos pilis. Žymiausias miesto objektas yra Trakų salos pilis. Ši pilis pirmą kartą paminėta 1377 metais Vygando Marburgiečio kronikose. Pilis turėjo atlaikyti ne vieną apgultį, kovų su kryžiuočiais ir kitais užpuolikais metu. Pilis daugiausiai žalos patyrė 17 a. kuomet buvo kovojama su rusais. 1926 metais pradėti pilies atstatymo darbai kurie su įvairiomis pertraukomis tęsėsi beveik iki pat šių dienų. Pilis šiuo metu yra atkurta, o jos viduje eksponuojami rasti lobiai, archeologiniai radiniai bei karaimų ir totorių kultūros ir istorijos objektai.

Užutrakio dvaras. Tai yra vienas ryškiausių ir geriausiai išlikusių Lietuvos dvarų. Pastatytas ant Galvės ežero kranto, dvaras leidžia pajusti XIX amžiaus Lietuvos diduomenės gyvenimo dvasią. Šis Trakų šedevras pastatytas XIX amžiuje pagal kraštovaizdžio architekto ir botaniko E.F Anre projektą. Šio dvaro sodybą XX amžiaus pradžioje įkūrė grafas Juozapas Tiškevičius drauge su žmona Jadvyga. Nors šiandien į dvarą galime nuvykti sausumos keliu, tačiau grafo šeima juo nesinaudodavo – į pusiasalį keldavosi plaustu per Galvės ir Skaisčio ežerų sąsmauka. Sausumos kelias yra pramintas Bulvių keliu, kadangi tuo metu kelias buvo skirtas tik ūkio reikmėms. Sovietų okupacijos metais Užutrakio dvaras buvo nacionalizuotas ir paverstas sanatorija, pionierių stovykla, o vėliau – turizmo baze. Tuo laikotarpiu dvaras stipriai nukentėjo – buvo suardytas originalus rūmų planas ir smarkiai apleistas parkas. Šiomis dienomis Užutrakio dvaro sodyba yra viena lankomiausių regiono vietų.

Poilsis. Mūsų dienomis žmonės renkasi įvairius viešbučius ir SPA, kad galėtų pasimėgauti išskirtiniu poilsiu ir procedūromis. Trakai siūlo pailsėti Esperanza SPA, penkių plius žvaigždučių viešbutis, savo svečiams siūlantis išskirtinai privatų ir prabangų poilsį Trakų rajone, nepaprasto grožio Aukštadvario regioniniame parke. „Esperanza Resort & SPA“ yra įvertintas ne tik pačiais geriausiais keliautojų atsiliepimais, bet ir daugybe apdovanojimų, tarp kurių – prestižinis „Guest Service Gold“. Taigi, į Trakus žmonės traukia ne tik pasigrožėti nepaprastai gražia gamta bei architektūra, bet ir pasimėgauti išskirtine prabanga pasižyminčiu poilsiu.